top of page
  • Obrázek autoraJessi

Máš se začít učit španělsky?

Uvažuješ už nějakou dobu o tom, že by bylo fajn se trochu seznámit se španělským jazykem, ale nevíš, jestli máš dostatek důvodů k tomu, abys tomu věnoval/a energii?


Dovol mi ti pomoct to zjistit, připravila jsem pro tebe následující checklist, kde stačí pravdivě zaškrtnout všechny body, které odpovídají tomu, jak to máš. Pak už jen klikneš dole na Vyhodnotit a máš zase o něco jasněji! Tak směle do toho :)


Prozkoumej, jak jsi na tom s touhou po studiu španělštinyVyšlo ti ve vyhodnocení checklistu, že už nemáš se zahájením studia španělštiny otálet?

Výborně! Tady ti nabízím 5 možností, jak se do toho můžeš pustit se mnou:


VIP kurz španělštiny jen pro dámy

Kombinovaný online kurz plný užitečných videí a zábavného procvičování ve členské sekci a taky pravidelného setkávání na společných Zoom lekcích od září do listopadu s možností podívat se zpětně na záznam se shrnutím všeho důležitého. To vše zaměřeno nejen na získání kvalitního základu španělštiny, ale také na podporu a rozvoj zdravého ženského sebevědomí. Více informací včetně samých kladných ohlasů najdeš zde:


online kurz španělštiny pro ženy - začátečníci

Zoom lekce pro každého

Máš rád/a pozornost lektora po celou dobu lekce jen pro sebe? Srdečně tě zvu ke společným online lekcím na Zoomu, ke kterým dostaneš jako bonus svou virtuální učebnu plnou zajímavých doplňujících odkazů na procvičování, videa, články,...


individuální lekce španělštiny online


Doping pro samouky pro kohokoli, kdo se chystá španělsky učit svépomocí

Ta nejlepší možná volba pro všechny, kdo se rádi učí nové věci sami, když mají zrovna čas a chuť, ale zároveň by fakt ocenili zpětnou vazbu a možnost se na cokoli zeptat a nechat si objasnit jakékoli pochybnosti. Navíc díky této formě studia nemusíš trávit hodiny vyhledáváním vhodných studijních zdrojů, protože mnohdy pravděpodobně ani nebudeš vědět, co nebo kde přesně hledat. Přesně od toho jsem tu totiž já, abych ti na každý týden nachystala tvůj vymazlený španělský balíček přizpůsobený přesně na míru tvým zájmům a jazykovým potřebám :)Španělština na cesty, chceš-li začít zlehka a prakticky cestovatelským základem bez zátěže v podobě gramatiky

Ideální způsob, jak se naučit hned z jedničky španělsky něco přímo praktického na cesty. Videokurz, který máš vždy při ruce, i přímo na cestách. Dokonce si k němu můžeš stáhnout zdarma i mobilní aplikaci a mít ho tak přístupný ještě pohodlněji!


španělština na cesty

Praktická příručka pro milovníky španělštiny

Za 80 kaček si můžeš pořídit můj s láskou ke španělštině vytvořený e-book, kde získáš představu o tom, co tě při studiu španělštiny zhruba čeká.
ZDARMA

Můžeš se něco přiučit taky na mém Instagramu nebo Youtube.
Chceš se do toho vrhnout po hlavě, ale nejsi si jistý/jistá, jakou formu studia u mě zvolit? Klidně mi napiš třeba na e-mail: espanolconjessi@gmail.com nebo do zprávy na IG.
269 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


logo bez pozadí.png
bottom of page