top of page
začátek
proč ti nejdou jazyky - konzultace_edite
Jazykový detox
Nedaří se ti v cizích jazycích?

Vrhni se se mnou na jazykový detox!

O co jde?

Jde o empatickou j
azykovou konzultaci, na které se spolu podíváme na zoubek příčině tvých dosavadních jazykových nezdarů.

Najdeme příčinu a foukneme čerstvý vítr do plachet tvého vztahu ke studiu jazyků.

Pak budeš moct začít s čistým štítem se studiem jakéhokoli jazyka a bude se ti v něm dařit ♡
Potřebuješ jazykový detox?
Jak to probíhá?
🍀 Spojíme se na Zoomu, kde spolu strávíme příjemných 80 minut.

🍀Během tohoto času se nejdřív pobavíme o tom, s jakými cizími jazyky máš dosud zkušenost a jakým způsobem ses je učila.

🍀Zjistíme, jaké paměťové uzly v souvislosti s učením se jazyků (nebo možná obecně čehokoli nového) se ti v mozku vytvořily a jak vytvořit nové, pozitivní.

🍀Přijdeme na tvé PROČ, tedy ten pravý důvod, proč se učíš anglicky/německy/francouzsky či jakýkoli jiný jazyk.

🍀Rozšifrujeme, jestli je daný jazyk opravdu ten, který se chceš učit, nebo jestli na tebe nečeká nějaký jiný, který by byl tvému srdci bližší, na kterém bys ráda zkoumala různé způsoby studia a naučila si užívat proces učení tak, že to pak budeš umět všechno aplikovat i na tu angličtinu či jiný jazyk, jehož znalost považuješ za žádoucí.

🍀Řekneme si taky něco o tzv. sebenaplňujícím prorocví, pojmu z psychologie (neboj, nejedná se o věštění z koule), který může hrát při tvém studiu jazyků zásadní roli. Ukážeme si, jak to udělat, aby pro tebe sebenaplňující prorocvtí bylo dobrým sluhou a ne zlým pánem.
1683405593549_edited.jpg
zadt email
Tady si můžete přečíst takový průřez jedním jazykovým příběhem s nešťastným začátkem a o to šťastnějším koncem.

Teto příběh z mé praxe je ještě z dob, kdy jsem se věnovala výuce angličtiny, dnes už jsem čistě lektorka španělštiny.

Příběh této mojí úžasné studentky a můj podíl na jejím závěrečném úspěchu mi pomohl si uvědomit, že v této oblasti opravdu dokážu lidem pomoct. Rozhodla jsem se, že vymyslím, jak podat tuto mou pomocnou ruku nešťastným studentům jakýchkoli jazyků, nejen angličtiny. A tak vznikl můj projekt Jazykoterapie.

Na začátku spolupráce byla tato studentka naprosto přesvědčená o tom, že nemá na to složit úspěšně maturitu. Vlivem okolí (učitelky, spolužáků, ...) uvěřila tomu, že je na jazyky antitalent. Velmi brzy jsem pochopila, že jediný způsob, jak jí pomoct, je intenzivně zapracovat na podpoře jejího pošlapaného sebevědomí a ukázat jí, že všechna tato negativní přesvědčení ve skutečnosti nejsou její, že má naprosto všechny předpoklady, které ke studiu cizího jazyka potřebuje a že jednoduše není nijak vadná.

Na konci naší spolupráce nejen že úspěšně odmaturovala, ale měla vypěstovaný zdravý a pozitivní vztah ke studiu jazyků a k tomu jako bonus ambice jít studovat vysokou školu. Už totiž naprosto bez problému věřila, že na to má, protože si věří a věří ve své schopnosti, nikoli ve svou neschopnost.

Navíc je pro mě velkým vzorem vytrvalosti a toho, že se vyplatí se nevzdávat. Naše spolupráce totiž trvala více než 2 roky. Ale jak vidíte, práce na sobě se jí víc než vyplatila.
O co tě při jazykovém detoxu obohatím?
💡o ujištění, že nejsi ztracený případ, jazykový antitalent ani dřevo

💡o cenné poznatky z neurovědy a psychologie, které pozitivně změní tvůj pohled na studium jazyků

💡o sdílení inspirativních příběhů studentů z mé praxe coby lektorky španělštiny ( třeba ten, jak se jedna moje studentka dostala z "nemám na to zvládnout maturitu" až k "maturitu jsem zvládla a chci jít na vysokou") aneb důkaz, že MINDSET je alfa a omega všeho
Je jazykový detox pro každého?
Určitě ano a zároveň určitě ne.

Je pro každého nehledě na věk či třeba stupeň vzdělání. Je pro každého, kdo si chce v souvislosti se studiem jazyků rozšířit obzory, chce si nechat poradit a je připraven využít následně mé rady a tipy v praxi.

Není vhodný pro ty, kteří nejsou připraveni nechat si pomoct, nechtějí na sobě nijak hlouběji pracovat, nebo si chtějí stát za tím, že na jazyky prostě nemají buňky a tím pádem nemají šanci v nich uspět.
Vstupní detox
1.200,-
Každý má jinak dlouhý příběh a jinak obsáhlou jazykovou historii.
Může ti klidně stačit vstupní konzultace, ale je taky klidně možné, že tvůj detox bude potřebovat trochu delší časovou dotaci.
Pokud to bude tvůj případ, bude tu pro tebe


každá další konzultace za zvýhodněnou cenu
800,-
bottom of page