top of page
  • Obrázek autoraJessi

Španělsky o moravských Velikonocích

Aktualizováno: 1. 4.

Vzdělávacích materiálů a cvičení na španělský Semana Santa je všude plno, umíš ale mluvit španělsky o moravských velikonočních tradicích?


české Velikonoce na Moravě španělština
huevos pintados

V tomto článku najdeš flashcards (otáčecí kartičky) s důležitou slovní zásobou, která ti pomůže o našich velikonočních tradicích povyprávět svým španělsky mluvícím přátelům.

španělsky o českých Velikonocích na Moravě
cordero de masa dulce

Kliknutím na 🔊 si slovíčko přehrajete, kliknutím na kartičku nebo mezerníkem kartičku otočíte na český výraz a šipkami ◀️▶️ listujete mezi jednotlivými kartičkami.

O českých Velikonocích si můžete taky přečíst/poslechnout pár článků na španělské verzi webu Radio Praga.Se slovíčky, které sis teď zopakoval/a nebo ses je nově naučil/a v Quizletu, můžeš dál pracovat v následujícím cvičení:
 

Učíš se španělsky sám/sama a vyhovuje ti to tak, přesto by bya fajn občas nějaká ta zpětná vazba, pochvala, vysvětlení, mít se koho zeptat, když máš nejasnosti? Chápu, ne všechno se dá vždy jednoduše vygooglit. Můžu ti nabídnout skvělé řešení, díky kterému začne tvé samostudium španělštiny nejen konečně pořádně vzkvétat🌸, ale taky ponese opravdové ovoce🍏!
151 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


logo bez pozadí.png
bottom of page